Wyjazd integracyjny do Białki Tatrzańskiej

Jak co roku, w piątek i sobotę po obchodach święta Barbórki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbył się wyjazd integracyjny dla członków Koła Naukowego Budownictwa i Geomechaniki. W tym roku za cel naszego wyjazdu obrano Białkę Tatrzańską.

Pierwszy dzień poświęcony został na relaks w Termach Białka, gdzie po okresie przygotowań do 57 Sesji Naukowej Pionu Górniczego – Sekcji VII Budownictwo uczestnicy oraz członkowie KNBiG spędzili parę godzin relaksując się w ciepłych termalnych wodach.

Wieczór tego dnia poświęcony został integracji, grom i zabawom, gdzie przy grającej muzyce bawiliśmy się do rana. Niektórzy zrezygnowali nawet ze snu, aby bawić się możliwie najlepiej.

Poranne śniadanie, zamienione przez niektórych na poranny jogging bądź przedłużenie snu, zapoczątkowało dzień drugi, w którym wybraliśmy się nad Morskie Oko. Pomimo zalegającego śniegu w wyższej części gór, nie zrezygnowaliśmy z celu naszej wyprawy i dostaliśmy się po blisko 2-godzinnym marszu do schroniska.

Zapraszamy do zapoznania się z foto-relacją poniżej. Na wyróżnienie zasługuje Maciej Górny, który pomimo skręconej kostki uczestniczył w wyjeździe, bawił się i tańczył razem z nami. Próbował nawet zdobyć schronisko nad Morskim Okiem, jednakże warunki pogodowe zmusiły go do wycofania się z rywalizacji i udania się na seans filmowy do autokaru.

Dziękujemy przede wszystkim Sławomirowi Kozieniowi za wspaniałą organizację wyjazdu, za poświęcony czas i zaangażowanie w całą sprawę. Przykład postawy studenta III roku budownictwa zasługuje na wielkie docenienie z powodu, iż każdy uczestnik był zadowolony z uczestnictwa w tegorocznym wyjeździe integracyjnym. Mamy nadzieję, że Sławek nie raz pokaże nam jeszcze swoje zdolności organizacyjne w kolejnych latach.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią zdjęć z wyjazdu!

Wyjazd integracyjny Białka Tatrzańska