Projekt ENERGO-STUDENT – Podsumowanie

W styczniu 2016 roku oficjalnie zakończyliśmy działania w ramach projektu Energo – Student realizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Korona Północnego Krakowa, dzięki wsparciu Województwa Małopolskiego.

19 stycznia zostało zorganizowane oficjalne podsumowanie wszystkich projektów realizowanych w ramach programu: „Naukowe Inspiracje – Ciekawe i Kreatywne”. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele kół naukowych wraz z opiekunami, dziekani wydziału Górnictwa i Geoinżynierii – prof. dr hab. inż. Piotr Czaja oraz dr hab. inż. Marek Borowski, a także reprezentanci Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa. W trakcie spotkania padło wiele słów podziękowania za zrealizowane projekty, a także wyrażono chęć dalszej współpracy przy realizowaniu wspólnych celów.

W imieniu KNBiG chcieliśmy wyrazić serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom biorącym udział w projekcie oraz opiekunowi projektu dr inż. Oksanie Kinasz. Bez wkładu ich pracy przeprowadzenie badań i wykonanie świadectw energetycznych byłoby niemożliwe.

logo_korona_80

WOJ-MALOPOL LOGO KWADRAT cmyk

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią zdjęć ze spotkania!

Projekt ENERGO-STUDENT – Podsumowanie