Projekt ENERGO-STUDENT

Cały projekt będziemy realizować w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Korona Północnego Krakowa, dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego. Ma on na celu ocenę energetyczną budynków w 5 gminach graniczących z Krakowem.

Z realizacją projektu startujemy już 15 lipca 2015r., ale na początku są to sprawy bardziej organizacyjne, za które odpowiadają koordynatorzy projektu. Planowane rozpoczęcie właściwych badań to początek października. Cały projekt musimy zamknąć do 11 grudnia 2015r.

Do każdego budynku będzie przyporządkowany jeden zespół badawczy (9 członków + 1 koordynator). Z naszej strony zapewnimy Wam dojazd lub zwrot kosztów za paliwo (jeżeli będziecie dojeżdżać swoimi samochodami) oraz niezbędny sprzęt do przeprowadzenia badań.

We wrześniu przeprowadzimy rekrutację poprzez formularz, tak abyśmy mogli rozdzielić wcześniej zadania, a w październiku ruszyć pełną parą.

Naszym opiekunem badawczym będzie dr Oksana Kinasz.

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w projekcie. Jestem pewna, że będzie to ciekawe doświadczenie.

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie: marta.basak@gmail.com

Więcej konkretnych informacji wkrótce! 😉
Ładujcie akumulatory i od października bierzemy się do pracy!

logo_korona_80

WOJ-MALOPOL LOGO KWADRAT cmyk